Dotace Dešťovka

Zprostředkujeme Vám dotaci na retenční nádrž ve výši až 105 000 Kč.

Díky projektovým parterům firmy Nádrže Králík Vám zařídíme dotaci až 105 000 Kč do výše 50 % na celkovou realizaci projektu díky dotačnímu programu Dešťovka.

Dotace je určena pro vlastníky či stavebníky rodinných a bytových domů na využití srážkové a odpadní vody v domácnosti i na zahradě.

Společně najdeme nejvýhodnější řešení a vše ostatní můžete nechat na nás. Zajistíme odborný posudek a potřebnou dokumentaci a dopravíme retenční nádrž až k Vám.

→ Mám zájem o dotaci ←

Podporovaná opatření dotace Dešťovka:

1. AKUMULACE SRÁŽKOVÉ VODY PRO ZÁLIVKU ZAHRADY

Dotace až 20 000 Kč + 3 500 Kč/m³ nádrže, maximálně však 50 % z celkových způsobilých výdajů pro stávající domy i novostavby v celé ČR, aby se zabránilo kontaminaci veřejného vodovodu, nesmí být rozvod srážkové vody přímo propojen s rozvodem pitné vody.

2. AKUMULACE SRÁŽKOVÉ VODY PRO SPLACHOVÁNÍ WC A ZÁLIVKU ZAHRADY 

Dotace až 30 000 Kč + 3 500 Kč/ nádrže, maximálně však 50 % z celkových způsobilých výdajů pro stávající domy v celé ČR, aby se zabránilo kontaminaci veřejného vodovodu, nesmí být rozvod srážkové vody přímo propojen s rozvodem pitné vody.

3. VYUŽITÍ PŘEČIŠTĚNÉ ODPADNÍ VODY S MOŽNÝM VYUŽITÍM SRÁŽKOVÉ VODY 

Dotace až 60 000 Kč (v kombinaci s využitím srážkové vody) nebo 45 000 Kč (bez kombinace s využitím srážkové vody) + 3 500 Kč/ nádrže + 10 000 Kč na projektovou přípravu, maximálně však 50 % (až 105 000,- Kč)z celkových způsobilých výdajů pro stávající domy i novostavby v celé ČR. Aby se zabránilo kontaminaci veřejného vodovodu, nesmí být rozvod srážkové ani přečištěné odpadní vody přímo propojen s rozvodem pitné vody.