Doprava a platba

Dopravu objednaných jímek, retenčních nádrží, žump, septiků a půdních filtrů zajišťujeme po celém území České republiky ZDARMA, na území Slovenska pak za příplatek dle vzdálenosti místa dodání. Objednané zboží dodáváme obvykle v termínech 3 - 21 dní od data potvrzení objednávky, pokud není dohodnuto s objednavatelem jinak.

Doprava Vaší objednávky tak nezvýší cenu dodávaného produktu.

  • dodávka objednaného produktu (jímky / septiku / nádrže na vodu / vodoměrné šachty), kdy bude zákazník požadovat dodávku v konkrétním datu, kterému nebudeme moci vyhovět (vzhledem k charakteru výroby sdružujeme dodávky více objednávek, které jsou dodávány vždy na jeden směr - např. směr Praha, Ostrava apod.). V tomto případě zajišťujeme dodávku objednaného produktu spedicí, cena dopravy je 50% z celkových nákladů dopravy. Finanční spoluúčast zákazníka na dopravě objednaného produktu je také účtována v případě, že zákazník má komplikované místo dodání, kdy není možno spojit dodávku s jinou objednávkou firmy Bazény Králík a objednaný produkt je dodáván samostatně. O finanční spoluúčasti na dopravě je zákazník vždy dopředu informován.

 

Způsob dodání objednaného produktu mimo příslušenství:


Doba dodání je při objednání sdělena v termínu obvykle 3 - 21 dnů od potvrzení objednávky.

V období s vyšším počtem příchozích objednávek může být doba dodání prodloužena na 4 týdny od potvrzení objednávky, anebo na dobu danou dle aktuálního stavu výroby. O prodloužení doby dodání jsou zákazníci informování v aktualitách e-shopu bazeny-kralik.cz a v e-mailu, který je zaslán s montážním návodem a schématem pro zakreslení prostupů po přijetí objednávky.

Způsob dodání objednaného příslušenství:

  • ostatní zboží e-shopu, do hodnoty 12000,- Kč bude dodáno přepravní službou (DPD, Raben, PPL atd.) a její cena je dána při vytváření objednávky.
  • DPD - cena za dopravu 200 Kč